Τίτλος Βιωματικού Σεμιναρίου: "Κίνητρα - Έξυπνοι στόχοι - Αποτελεσματικότητα"

Ημερομηνίες Διεξαγωγής: 25/11 , 2/12 & 9/12/2021.

Κατά την τρίωρη διάρκεια του σεμιναρίου οι συμμετέχοντες θα μάθουν πώς:

1) να παραμένουν κινητοποιημένοι,

2) να καλύπτουν τις βασικές ψυχολογικές τους ανάγκες,

3) να βάζουν "έξυπνους" στόχους,

4) να κρατούν σημειώσεις στις διαλέξεις

4) να μαθαίνουν πιο αποτελεσματικά.

Το σεμινάριο θα διεξάγεται δια ζώσης στον χώρο του ΚΔΑΠ (δίπλα στο Συμβουλευτικό Κέντρο Φοιτητών κάτω από τις εγκαταστάσεις του εστιατορίου).

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να δηλώσουν συμμετοχή στο:

Ο αριθμός των συμμετεχόντων είναι περιορισμένος, οπότε θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας. Στους συμμετέχοντες θα δοθεί  βεβαίωση συμμετοχής".

Ευχαριστούμε για τη συνεργασία.

Με εκτίμηση,
Η Ομάδα του Συμβουλευτικού Κέντρου Φοιτητών Βιωματικό Σεμινάριο Κίνητρα

Τα γραφεία του Συμβουλευτικού Κέντρου Φοιτητών είναι ανοικτά για τους φοιτητές από Δευτέρα έως Παρασκευή, από 9:00 π.μ. έως 2:00 μ.μ., εκτός των καθιερωμένων αργιών.

Στη διάρκεια των εορτών των Χριστουγέννων και του Πάσχα και τους μήνες Ιούλιο και Αύγουστο, ενδέχεται να υπάρξει τροποποίηση του ωραρίου λειτουργίας, η οποία ανακοινώνεται έγκαιρα.

Πολιτική περί Προστασίας Προσωπικού Απορρήτου - H συναίνεσή σας

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον διαδικτυακό τόπο, συμφωνείτε με τους όρους της παρούσας Πολιτικής περί Προστασίας Προσωπικού Απορρήτου. Οποτεδήποτε υποβάλλετε στοιχεία μέσω αυτού του διαδικτυακού τόπου, συναινείτε στη συλλογή, τη χρήση και την αποκάλυψη/γνωστοποίηση των εν λόγω στοιχείων, σύμφωνα με την παρούσα Πολιτική περί Προστασίας Προσωπικού Απορρήτου.