Προσαρμογή στις νέες κοινωνικές και ακαδημαϊκές προκλήσεις

afisa pepis 2.png

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Συμβουλευτικό Κέντρο Φοιτητών του Παν/μιου Κρήτης στο Ηράκλειο, διοργανώνει κατά το Χειμερινό Εξάμηνο 2021-2022, σεμινάριο με τίτλο:
«Προσαρμογή στις νέες κοινωνικές και ακαδημαϊκές προκλήσεις»
και απευθύνεται σε πρωτοετείς και δευτεροετείς φοιτητές του Παν/μιου Κρήτης.
Το σεμινάριο θα διεξαχθεί την Πέμπτη 09.12.21 από 10:00π.μ – 12:00π.μ  εξ’ αποστάσεως.
Όσοι φοιτητές/τριες ενδιαφέρονται θα πρέπει να δηλώσουν συμμετοχή στην ηλεκτρονική διεύθυνση    Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.    έως και την Πέμπτη 02 Δεκεμβρίου 2021.

Συμβουλευτικό Κέντρο Φοιτητών  &
Στήριξη Φοιτητών με Ειδικές Εκπαιδευτικές Ανάγκες
Παν/μιο Κρήτης - Ηράκλειο
Πέπη Γ. Λυγερούδη
Κοινωνική Λειτουργός
Εκπαιδευτικός
e-mail : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

afisa pepis